Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde "Sektörel Toplantılar" kapsamında Plastik, Ambalaj, Boya, Kimya, Temizlik, Elektrik/Elektronik, Ev Eşyaları ve Dayanıklı Tüketim, Gıda, Kağıt/Matbaa/Reklam, Otomotiv, Lojistik gibi alanlarda faaliyet gösteren firmalara yönelik toplantı gerçekleştirildi.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde gerçekleştirilen toplantıda sektör temsilcileri ile ülke gündemi, sektör sorunları, çözüm önerileri ve yeni yapılabilecek projeler değerlendirildi.

Toplantıda konuşan Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, "Sektörel Kümelenme, Ar-GE ve İnovasyon'un sanayimizin ve ülkemizin gelişmesi, uluslararası rekabet ortamına uyum sağlayabilmesi için çok önemli. ülkemizi dış odakların silahlarla olan alçak müdahalesini birlik ve beraberlik içerisinde başarı ile savuşturduk, şimdi de ekonomik müdahalelerin karşısında dimdik ayakta durmaktayız. Birbirimize destek olarak üreterek, çalışarak dayanışma, komşuluk ve Ahilik Kültürünü yeniden canlandırmalıyız" dedi.

Toplantıda ayrıca, uygulamaya dönük olarak Kayseri OSB tarafından bugüne kadar yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verildi.Shared: